אודות ברזיל הקטנה

מסעדת ברזיל הקטנה מגישה בשר, הרבה בשר.

שיטת השיפוד הרץ – נקראת רודיזיו, או צ'ורסקריה היא שיטת צלייה ברזילאית, על פיה הבשר משופד על שיפודי ענק ונצלה אט אט מעל אש גלויה. כאן, משתלב ה'פסדור' (PASSAR בספרדית = לעבור) מלצר הבשר שעובר בין שולחנות הסועדים עם שיפוד בשר ענק ופורס את הבשר דק דק מול עיניכם לאורך כל הארוחה שנמשכת כמה שתרצו..

ברזיל הקטנה מסעדת בשר באילת, ממסעדות הצ'ורסקריה הוותיקות בישראל (מאז 2001), המסעדה קטנה ואינטימית הממוקמת באחת משכונות המגורים של העיר אילת ומעוצבת כבית ברזילאי חמים, ריחות בשר וצלילי מוזיקת ג'אז ברזילאית ובוסה נובה, בוקעים ממנה ומעשירים את הסביבה באווירה ברזילאית תוססת ומהנה. 'ברזיל הקטנה' מחולקת לחדרים הצבועים בצבעי אדמה וים, את קירות המסעדה מעטרים שלל זכרונות שנאספו במהלך השנים ואוצרים מאחורי כל אחד מהם סיפור שלם.

מסעדת 'ברזיל הקטנה' הוכתרה על ידי ערוץ האוכל ו-וויינט (YNET) כאחת ממסעדות הבשר הטובות בארץ (מתוך עשר מובילות) בטיפול ובצליית בשרים, באיכות, טריות וטעם. חוויית טעמים ב'ברזיל הקטנה' מגלה לאורך הארוחה מגוון רחב של סוגי בשרים כגון: פיקאניה, מאמיה, ראמפ סטייק, אסאדו, ווסיו, סינטה, טלה ועוד. את הארוחה מלווים תבשילים ותוספות ייחודיות למסעדה.

בנוסף לחוויית הצ'ורסקריה, תוכלו להנות מתפריט חדש, עונתי ורענן, המורכב מתפריט קצבייה עשיר וכן מבחר מנות ראשונות מפנקות ומוקפדות שכל כולן בהשראה לטינית המתמזגת עם מאפיינים ישראליים.

אוהבים יין עם הארוחה?

תפריט היין הורכב, נטעם והותאם בהקפדה למגוון הבשרים הרחב שלנו וכולל בתוכו יינות ייבוא מצרפת, איטליה, דרום אמריקה וכמובן יקבי בוטיק קטנים מישראל.

ברזיל הקטנה מציעה  עסקיות צהריים  כל השבוע בין 14:00-17:00 ובימי שבת החל משעה 12:30.
המסעדה פתוחה מ 12:00 עד 22:00 כל יום, שישי מ 12:00 עד 23:00, ראשון סגור

כל שנותר לכם לעשות זה לבוא ולהתענג ב'ברזיל הקטנה' – מסעדה עם בשר, הרבה בשר…!
טלפון ברזיל הקטנה: 08-6372018

תפריט המסעדה
אודות